Platforma mojeekino.pl zaprasza

mojeekino.pl
t9 Listopad 2020

Od 7 listopada działalność polskich kin stacjonarnych została zawieszona, najlepsze kina studyjne działają online. Zapraszamy do naszej wirtualnej sali na mojeekino.pl: https://mojeekino.pl/show/kino-zorza-chelm

Najdłużej działający w branży dystrybutor kina art-housowego – firma Gutek Film rozpoczyna współpracę z platformą Mojeekino.pl.

Od ponad 25 lat GUTEK FILM zajmuje się promocją i dystrybucją światowego kina niezależnego. Przez te lata firma przybliżyła polskim widzom twórczość wielkich reżyserów i reżyserek jak: Peter Greenaway, Pedro Almodovar, Agnès Varda, Mike Leigh, Jim Jarmusch, Lynn Shelton, Derek Jarman, Park Chan-wook, Paul Cox czy Wong Kar-Wai.

Od ćwierć wieku Gutek Film karmi nas filmami najciekawszych twórców z całego świata. Od teraz można spodziewać się regularnych nowości od tego dystrybutora, którego logo jest doskonale znane wszystkim miłośnikom kina!

Wyselekcjonowane tytuły to szansa aby już po niedzieli obejrzeć nagrodzony Złotą Palmą brawurowy THE SQUARE Rubena Östlunda, pozbawioną romantyzmu opowieść o Italii mistrza prowokacji Marco Belloccchio - ZDRAJCA czy kultowe DZIKIE HISTORIE gdzie makabra, komedia i absurd mieszają się perfekcyjnie.

Zapraszamy na od poniedziałku 9.11

THE SQUARE https://www.mojeekino.pl/vods/vod.570
ZDRAJCA https://www.mojeekino.pl/vods/vod.569
DZIKIE HISTORIE https://www.mojeekino.pl/vods/vod.568